Державна бібліотека України для юнацтва СВІТ ПРОФЕСІЙ Молодіжно- інформаційна консультативна служба
Довідник професій
Cвіт професій
Довідник професій
Вибір навчального закладу
Характеристика професій
Профорієнтаційні тести
Словник профорієнтаційних термінів
Профорієнтаційні служби
Актуальні професії ринку праці України
Перелік спеціальностей за якими здійснюється навчання в Україні
Про професії у друкованих джерелах
Дистанційне навчання
Дистанційна освіта в Інтернеті

Освітній портал

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т Ф Х Ю

В

Ветеринарний лікар
Займається лікуванням та профілактикою захворювань тварин, а також проводить різні медичні та косметичні процедури, операції, а також здійснює ветеринарно-санітарний контроль на виробництві.

Учитель

Навчає учнів у школах, ліцеях і гімназіях, викладає який навчальний предмет - фізику, математику, хімію, історію тощо.
Учитель забезпечує виконання навчальної програми, бере участь у методичній роботі, використовує найбільш ефективні форми, методи і засоби навчання. Аналізує успішність учнів, забезпечує дотримання навчальної дисципліни. Формує уміння і навички самостійної роботи учнів, стимулює пізнавальну активність і навчальну мотивацію. Проводить додаткові факультативні заняття, керує предметними гуртками. Готує для роботи з учнями навчальний кабінет. Вивчає і враховує індивідуальні особливості учнів, бере участь у роботі з батьками. Повинен досконально знати предмет, методику його викладання, а також педагогіку, педагогічну, вікову і соціальну психологію, форми і методи навчання і виховання учнів, основи гігієни і педіатрії, етики й естетики. Повинен бути ерудований з широкого кола питань.

Викладач фізичної культури
Викладач фізичної культури здійснює спортивно-масову і фізкультурно-оздоровчу роботу з різними групами населення. Проводить заняття з фізичної культури із учнями, розробляє навчальні плани і забезпечує їхнє виконання.
Забезпечує безпеку занять і дотримання санітарно-гігієнічних норм. Проводить масові спортивно-оздоровчі заходи. Організовує складання різних нормативів. Формує і тренує команди для участі у змаганнях. Проводить навчальну роботу в групах загальної фізичної підготовки, спортивних секціях.
Повинен знати завдання фізичної культури і спорту, форми і методи фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи, основи педагогіки і психології, правила техніки безпеки, санітарно-гігієнічні норми, основи спортивної медицини, правила експлуатації спортивного устаткування.

Виконавець художньо-оформлювальних робіт
Працює згідно розроблених художником ескізів, шаблонів, еталонів, створює плакати, графічні схеми, здійснює художній розпис панно, елементів декоративного оформлення інтер'єрів будинків, магазинів, різних установ.

Вишивальниця
З давніх давен люди прагнули прикрасити свій одяг і предмети домашнього побуту різними візерунками, орнаментами, малюнками. Жінки були зобов'язані володіти мистецтвом вишивання і проводили багато годин за цим заняттям. У наш час майстрині-вишивальниці працюють у швейній промисловості. На вишивальних машинах або вручну виконують вишивку гладдю, ажурну, аплікацією.
Вишивальниці виконують малюнки, портрети, картини, емблеми, символи. Використовують при цьому різні види вишивки: гладдю, хрестом, технікою "вологодське скло" і т.і. Оформлення виробу вишивкою - творчий процес. Вишивальниця по ескізах художника або самостійно розробляє технічний малюнок вишивки, підбирає необхідні по кольору і фактурі нитки, бісер. У виробах можливе сполучення ручної і машинної вишивки.

Водій
Робота водія заключається у керуванні транспортним засобом, забезпеченні дбайливого догляду за ним, слідкуванні за правильністю роботи усіх механізмів, у мінімальному ремонті або доставці до станції техогляду транспортного засобу. Водій повинен знати - правила дорожнього руху, передбачати розвиток дорожніх ситуацій, швидко реагувати на зміну ситуації на дорозі, володіти навичками управління автомобілем на рівні автоматизму.

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

Молодь і СНІД >>>
Куди звернутися, якщо... >>>
Толерантність >>>
Конкурси, гранти, стипендії >>>

 

Встанови наш банер!

 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

 

Останнє поновлення:
24.03.2016 17:58
  
Copyright © 2002-2013. Державна бібліотека України для юнацтва