Державна бібліотека України для юнацтва СВІТ ПРОФЕСІЙ Молодіжно- інформаційна консультативна служба
Довідник професій
Cвіт професій
Довідник професій
Вибір навчального закладу
Характеристика професій
Профорієнтаційні тести
Словник профорієнтаційних термінів
Профорієнтаційні служби
Актуальні професії ринку праці України
Перелік спеціальностей за якими здійснюється навчання в Україні
Про професії у друкованих джерелах
Дистанційне навчання
Дистанційна освіта в Інтернеті

Освітній портал

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т Ф Х Ю

Т

Тесля
Предметом праці теслі є деревина, як будівельний матеріал. Вони зводять різні дерев'яні конструкції, поширені в сільському господарстві, задіяні в будівництві міських споруд і заміських будинків. Теслі виготовляють усі елементи дерев'яної конструкції і складають її, а також беруть участь у будівництві дерев'яних об’єктів у сільській місцевості. Для створення конструкції теслі необхідно вміти читати креслення і планувати етапи роботи. На всіх етапах роботи проводяться контрольні виміри. Обов'язки теслі можуть включати як весь виробничий процес, так і якісь конкретні операції в залежності від видів виробництва.

Технік
Технік – спеціаліст середньої ланки. Він займає позицію між робітником та інженером. Робота техніка складається з планування, керування та контролю діяльності робітників. Технік визначає технології робіт, контролює якість та точність екплуатації устаткуавння, дає дозвіл до використання тих чи інших матеріалів. Також він веде документацію та звітність. Спеціалісти цієї ланки, як правило, мають середню спеціальну освіту.

Технік по проектуванню та експлуатації електричного та електромеханічного устаткування
Здійснює контроль поточного стану та ремонт систем електропостачання. Виконує нескладні електричні та механічних рахунки покажчиків електричних мереж, вимірювання у пристроях електропостачання, контроль за їх роботою, визначає знос у приладах енергозабезпечення. Визначає склад та об’єм ремонтних робіт, складає описи ремонту. Розраховує потреби в матеріальних, запасних частинах, вузлах, керує проведенням ремонтних, експлуатаційних та монтажних робіт. Під керівництвом інженера – проектує окремі ділянки та системи енергозабезпечення.

Технік, спеціаліст по системах сантехнічного обладнання.
Проводить вибір ефективних засобів монтажу внутрішнього санітарно-технічного, опалювально-вентиляційного, газового устаткування і систем кондиціювання повітря в житлових, громадських і промислових будівлях, а також слідкує за трубопроводами для зовнішніх мереж тепло -, газо -, водопостачання та каналізації. Здійснює заходи по запобіганню виробничого браку і передчасного ушкодження систем, що контролюються, а також за якістю виконаних робіт. Керує окремими ділянками монтажних робіт.

Технік-товарознавець
Здійснює постійне постачання підприємств і організацій сировиною, обладнанням, запасними частинами, комплектуючими. Веде їх облік, визначає можливість заміни одних матеріалів іншими. Розраховує потребу в матеріалах, обладнанні та приладах по об ’ємах виробництва і термінах виконання виробничих робіт, замовляє та контролює отримання, відслідковує витрати материалів та коригує плани заказів. Веде документацію по заказах, прийому, витратам матеріалів, слідкує за технікою безпеки.

Технолог харчової промисловості
Основні галузі харчової промисловості:
  • хлібопекарське виробництво
  • виробництво молочних продуктів
  • виробництво м’ясних продуктів
  • вироби з риби та морепродуктів
  • виробництво цукру та кондвироби
  • крнсервування овочів та плодів
  • пивоварення та виноробство
  • мікробіологічне виробництво.
Контролює дотримання послідовності та якості операцій, які супроводжують процес приготування продуктів.

Токар
Токар обробляє обертову деталь нерухомим інструментом. Існує кілька типів токарських верстатів: токарно-гвинторізні, токарно-подовжні й інші.

Топограф
Здійснює топографічне знімання місцевості й розробляє способи зображення цієї поверхні на площині шляхом створення топографічних карт або планів.

Торговий представник
Торговий представник є посередником між виробником, оптовим постачальником і торговою мережею, що знайомить торгові організації і споживачів з товаром своєї фірми. Він надає опис, докладно пояснює властивості, демонструє засоби застосування, надає зразки продукції їхнього фото - і відео зображення.
Також фахівець налагоджує стійкі зв'язки виробника з торговою мережею, укладає договори на оптове постачання, просуває товар на ринку, сприяє збільшенню обсягів продажу. Активно використовує в роботі технічні засоби і засоби зв'язку

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

Молодь і СНІД >>>
Куди звернутися, якщо... >>>
Толерантність >>>
Конкурси, гранти, стипендії >>>

 

Встанови наш банер!

 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

 

Останнє поновлення:
24.03.2016 17:58
  
Copyright © 2002-2013. Державна бібліотека України для юнацтва