Державна бібліотека України для юнацтва СВІТ ПРОФЕСІЙ Молодіжно- інформаційна консультативна служба
Довідник професій
Cвіт професій
Довідник професій
Вибір навчального закладу
Характеристика професій
Профорієнтаційні тести
Словник профорієнтаційних термінів
Профорієнтаційні служби
Актуальні професії ринку праці України
Перелік спеціальностей за якими здійснюється навчання в Україні
Про професії у друкованих джерелах
Дистанційне навчання
Дистанційна освіта в Інтернеті

Освітній портал

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т Ф Х Ю

П

Педагог-хореограф
Педагог-хореограф працює в танцювальних колективах різних жанрів – ансамблях народного танцю, студіях бальних танців, народних театрах балету, студіях естрадних танців, класичної хореографії і т.д.
Поєднує у своїй роботі функції педагога, балетмейстера і репетитора. Проводить заняття, навчає учасників основам хореографії, підвищує рівень їх знань, показує рухи, сприяє нарощуванню техніки й умінь. Займається постановкою танцю – створює художній задум, композицію і малюнок, підбирає музику і костюми. Відпрацьовує елементи танцю, комбінації рухів, виразні засоби, виконавську майстерність учасників. Забезпечує виступ колективу в концертах, оглядах, фестивалях.
Сполучає творчу художню роботу з виховної, що впливає на загальний розвиток учасників колективу.

Перекладач
Перекладає наукову, технічну, суспільно-політичну, економічну й іншу спеціальну літературу, а також технічну і супровідну документацію, матеріали конференцій і семінарів. Здійснює усні і письмові переклади, редагує їх, забезпечуючи дотримання вимог до наукових і технічних термінів і визначень, також готує реферати і тематичні огляди по закордонних матеріалах.

Перукар
Перукар робить зачіску і укладає волосся згідно тенденцій моди, особливостей обличчя і волосся в дорослих і дітей. Робить обробку волосся спеціальними препаратами, завиває, знебарвлює, фарбує його.
У роботу перукаря входить використання художніх засобів для моделювання зачісок і застосування спеціальних перукарських прийомів для корекції зовнішності людини.
Перукар має знати склад і властивості шкіри голови і волосся, напрямки моди, рецепти і процес готування барвних і хімічних сумішей і їх вплив на шкіру і волосся; він повинен дотримуватись правил санітарії і гігієни; правил обслуговування і знати способи надання першої медичної допомоги. Професійний перукар володіє технологією моделювання зачісок і макіяжу, вміє виготовляти перукарські вироби (перуки, шиньйони).

Податковий інспектор
Здійснює контроль над своєчасним надходженням податкових та інших платежів у бюджет відповідно до податкового законодавства. Перевіряє грошові документи, бухгалтерські книги, звіти, плани, кошториси і декларації. Аналізує й узагальнює результати перевірок. Застосовує фінансові санкції й адміністративні штрафи до порушників податкових законів. Роз'яснює платникам податків нормативні акти, надає допомогу порадами і консультаціями.

Пресс - секретар
Забезпечує ефективність роботи керівника, своєчасно подає йому інформацію ділового характеру, готує документацію, формує громадську думку, інформує про цілі, завдання та плани організації.

Програміст
Програміст за допомогою засобів обчислювальної техніки і програмного забезпечення розробляє технологію обробки інформації. Визначає обсяг і структуру інформації, схеми її введення й обробки і здійснює вибір мови програмування для опису алгоритмів і структур даних. З'ясовує можливість використання готових програмних продуктів і здійснює їхній супровід. Розробляє інструкції роботи з комп'ютерними програмами, оформляє необхідну технічну документацію.

Продавець – консультант
Продавець-консультант виступає як посередник між виробниками складних видів товарів і населенням. Розповідає покупцям про асортимент, докладно роз’яснює характеристики, параметри, властивості товару, пояснює способи використання, збереження . Консультує з питань переваги різних моделей, допомагає у виборі, пропонує взаємозамінний товар. Підраховує загальну вартість закупки, перевіряє реквізити чеку, оформляє гарантійні паспорти на товари, перевіряє комплектність, наявність пломб, упаковує товар, видає покупку. Стежить за станом потоку покупців у торговому залі.

Психолог-консультант
Психолог-консультант працює з клієнтами з питань вибору професії, планування кар'єри, навчання і виховання дітей, особистісного росту, рішення сімейних проблем і т.д. У сфері організаційного консультування робить послуги фірмам, державним службам і організаціям з питань підбору і розміщення кадрів, взаємин у колективі, створення сприятливого психологічного клімату.
Психолог-консультант вислуховує клієнта, збирає докладну інформацію про кожен індивідуальний випадок, встановлює з клієнтом довірливі відносини, що допомагають подальшій роботі.
Проводить необхідну діагностику. Аналізує отримані дані і викладену ситуацію. Прогнозує розвиток ситуації за різних умов. Дає рекомендації на підставі даних, отриманих у процесі роботи.

Птахівник
Займається розведенням птиці, виводить нові та вдосконалює існуючі породи, розробляє технологію виробництва яєць і м’яса птиці.

 

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

Молодь і СНІД >>>
Куди звернутися, якщо... >>>
Толерантність >>>
Конкурси, гранти, стипендії >>>

 

Встанови наш банер!

 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

 

Останнє поновлення:
24.03.2016 17:58
  
Copyright © 2002-2013. Державна бібліотека України для юнацтва