Державна бібліотека України для юнацтва СВІТ ПРОФЕСІЙ Молодіжно- інформаційна консультативна служба
Довідник професій
Cвіт професій
Довідник професій
Вибір навчального закладу
Характеристика професій
Профорієнтаційні тести
Словник профорієнтаційних термінів
Профорієнтаційні служби
Актуальні професії ринку праці України
Перелік спеціальностей за якими здійснюється навчання в Україні
Про професії у друкованих джерелах
Дистанційне навчання
Дистанційна освіта в Інтернеті

Освітній портал

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т Ф Х Ю

Ф

Фармацевт
Реалізує населенню ліки за рецептами і дозволені до відпустки без рецепта, предмети санітарії, гігієни, догляду за хворими й інші товари аптечного асортименту. . Повинен знати правила збереження і відпустки отруйних, наркотичних і сильнодіючих речовин. Готує по рецептах лікарів порошки, мазі, пігулки, краплі, при виготовленні ліків перевіряє сумісність інгредієнтів і правильність дозування.

Фахівець із соціально-культурної роботи
Фахівець із соціально-культурної роботи забезпечує організацію і проведення культосвітньої, спортивно-оздоровчої і розважальної роботи серед дітей, юнацтва і дорослих. Його діяльність спрямована на задоволення духовних потреб населення в сфері дозвілля. Фахівець із соціально-культурної роботи розробляє, готує і проводить масові заходи; організує і координує роботу колективів, переглядає виступи; виконує адміністративно-господарську роботу, зв'язаний з матеріальним забезпеченням; бере участь у розробці культурних проектів, програм, сценаріїв свят і масових заходів.

Фельдшер
Фельдшер – медичний працівник із середньою медичною освітою. Надає першу термінову і невідкладну медичну допомогу хворим і потерпілим, працюючи у складі бригади «швидкої допомоги»; є помічником лікаря і працює під його спостереженням у лікувально-профілактичних установах; самостійно здійснює стаціонарну, амбулаторну допомогу і допомогу вдома, виконуючи іноді функції лікаря, у медичних пунктах сільської місцевості.
Проводить заходи щодо профілактики і зниженню захворюваності, по ранньому виявленню захворювань. Надає допомогу при пологах. Виконує лікарські призначення. Керує діями молодшого медичного персоналу.

Фермер
Виробництво сільськогосподарської продукції та продуктів тваринництва.

Фізіолог вищої нервової діяльності
Досліджує фізіологічні методи поведінки у людей і тварин, та участі мозку в керуванні їх поведінкою.

Фізик
Фізик досліджує наше середовище, а саме фізичні тіла і фізичні явища. Суть роботи фізика – перевірка логічних висновків експериментом. Ідеї перевіряються експериментом, експериментальні результати підказують нові ідеї. У рамках цієї професії існує багато направлень, наприклад, по об’єктах дослідження виділяється космічна фізика і фізика мікросвіту, механіка і термодинаміка, оптика й електроніка й ін. У використовуваних методах дослідження виділяється експериментальна і теоретична фізика. Фізик-експериментатор не тільки спостерігає реальні природні явища, але і сам модулює їх, проводить спеціальний експеримент для з'ясування того чи іншого наукового факту, тієї чи іншої сторони фізичного явища. Фізик-теоретик використовує математичні методи для формулювання загальних фізичних принципів і понять. Він проводить свою роботу по трьох основних напрямках: одержання кількісних співвідношень між величинами, що спостерігаються, обговорення і теоретичний розрахунок фізичних експериментів, створення адекватних методів математичного опису природи.

Фотограф
Фотографія - процес одержання зображення на чуттєвому матеріалі під впливом різних форм випромінювання. Фотограф робить фотозйомку різних об'єктів (людей, будинків, природи і т.і.) у стаціонарних і виїздних умовах на чорно-білій або кольоровій плівці. Він виявляє, фіксує, промиває, сушить негативи, ретушує, друкує знімки. Фотографія надає широкі можливості для творчості.
Фотограф володіє технікою зйомки, знає види і способи висвітлення, характеристики фотокамер, оптики, додаткових пристроїв, рецептури і технології готування розчинів для обробки фотоматеріалів; технологію друкування фотографій.

Фрезерувальник
В завдання фрезерувальника входить виготовлення деталей або виробів по кресленню з урахуванням оптимальної технології та послідовності виготовлення, особливостей матеріалу та технічних можливостей верстату. Фрезерувальник може вести обробку металу на горизонтально -, вертикально -, та універсально - фрезерних верстатах. Він виконує операції, які запропоновані технологічною документацією, що враховують розміри деталей та необхідні інструменти – фрези, вимірювальні прилади, планує виконання операцій, готує інструменти та матеріал. Коли робота закінчена фрезерувальник проводить виміри.

 

 

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

Молодь і СНІД >>>
Куди звернутися, якщо... >>>
Толерантність >>>
Конкурси, гранти, стипендії >>>

 

Встанови наш банер!

 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

 

Останнє поновлення:
24.03.2016 17:58
  
Copyright © 2002-2013. Державна бібліотека України для юнацтва