Державна бібліотека України для юнацтва СВІТ ПРОФЕСІЙ Молодіжно- інформаційна консультативна служба
Довідник професій
Cвіт професій
Довідник професій
Вибір навчального закладу
Характеристика професій
Профорієнтаційні тести
Словник профорієнтаційних термінів
Профорієнтаційні служби
Актуальні професії ринку праці України
Перелік спеціальностей за якими здійснюється навчання в Україні
Про професії у друкованих джерелах
Дистанційне навчання
Дистанційна освіта в Інтернеті

Освітній портал

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т Ф Х Ю

Д

Декоратор
Спеціаліст з вирання приміщень, будівель. Декоратор оформлює театральні постанови, зйомки прадставлені засобами живопису, графіки, архітектури, освітлення.

Детектив приватний
Виконує оперативно-розшукові роботи на договірній основі. Ліцензія на приватну діяльність необхідна.

Дефектолог
Дефектологія - наука, що вивчає закономірності й особливості розвитку дітей з фізичними та психічними вадами і питання навчання та виховання та таких дітей. Метою роботи дефектолога є розвиток і адаптація в соціальній, навчальній, побутовій, професійній та інших сферах дітей з фізичними та психічними вадами. Існує кілька дефектологічних спеціальностей - сурдопедагогіка, олигофренопедагогіка, тифлопедагогіка, логопедія. Сурдопедагог навчає дітей з недоліками слуху, від зовсім глухих до дітей, які погано чують; олигофренопедагог навчає дітей з недоліками розумового розвитку; тифлопедагог - з недоліками зору. Логопед - фахівець широкого профілю, що працює з усіма видами мовних порушень.

Дизайнер
Розроблює художньо-конструкторські проекти, підбирає оздоблюючі матеріали, деталі зовнішнього оформлення, проводить об'ємно-просторове та графічне проектування з розробкою компонованих та композиційних рішень. Готує дані для економічних розрахунків та технічну документацію.

Дилер
Займається купівлею-продажем цінних паперів, валют, різних товарів. Діє від свого імені і за свій рахунок. Прибуток дилера формується на різниці цін (курсів) продавця та покупця, а також за рахунок зміни цін (курсів).

Диспетчер керування повітряним рухом
Диспетчер керує рухом літаків у визначеній зоні повітряного простору, забезпечує безпеку і точність польоту. Він веде переговори з усіма літаками своєї зони, диспетчерами суміжних зон. Він постійно одержує і повідомляє інформацію про метеорологічний стан, про стан злітно-посадочної смуги, про хід виконання польоту кожним повітряним засобом.

Дистриб'ютор
Здійснює аналіз місцевого ринку (купівельної спроможності населення у своєму регіоні, його соціального та вікового складу), займається мікромаркетингом, працює з конкретними людьми: рекламує товар, використовує знання психології особових продаж. Несе матеріальну відповідальність за товар, отриманий на реалізацію, веде матеріальну та фінансову звітність.

 

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

Молодь і СНІД >>>
Куди звернутися, якщо... >>>
Толерантність >>>
Конкурси, гранти, стипендії >>>

 

Встанови наш банер!

 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

 

Останнє поновлення:
24.03.2016 17:58
  
Copyright © 2002-2013. Державна бібліотека України для юнацтва