Державна бібліотека України для юнацтва СВІТ ПРОФЕСІЙ Молодіжно- інформаційна консультативна служба
Довідник професій
Cвіт професій
Довідник професій
Вибір навчального закладу
Характеристика професій
Профорієнтаційні тести
Словник профорієнтаційних термінів
Профорієнтаційні служби
Актуальні професії ринку праці України
Перелік спеціальностей за якими здійснюється навчання в Україні
Про професії у друкованих джерелах
Дистанційне навчання
Дистанційна освіта в Інтернеті

Освітній портал

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т Ф Х Ю

Б

Бетонник
Бетонник - фахівець, що виготовляє бетонні і залізобетонні вироби, конструкції. Бетонники займаються закладенням фундаментів, зведенням колон будинків і споруд, бетонуванням опор мостів, покриттям бетоном шляхів.

Бібліотекар - бібліограф
В обов'язки бібліотекаря входить комплектування фондів (замовлення і закупівля книг), обробка нових надходжень, тобто каталогізація і систематизація шляхом складання спеціальних карток, а також обслуговування населення. Робота бібліографа заключається у пошуці та підготовці інформації про твори друку і доведення цієї інформації до користувачів відповідно до їх запитів. Бібліограф постійно аналізує друковані видання й у спеціальних оглядах коротко викладає їх зміст.

Бренд-менеджер
Проводить планування, реалізацію, контроль і аналіз просування товару.

Брокер
Посередник під час укладання угод. Аналізує ринок (товарів, послуг, цінних паперів), знаходить потенційних покупців та продавців, організовує їх взаємовідносини, сприяє проведенню переговорів. Здійснює діяльність за дорученням та в інтересах клієнтів, отримуючи від них винагороду.

Бухгалтер
Бухгалтер фіксує усю фінансово-господарську діяльність підприємства в облікових документах. Наприклад, робить нарахування зарплати, веде облік матеріальних цінностей, робить розрахунок собівартості продукції чи податкових відрахувань. Зазвичай, бухгалтер виконує яку-небудь одну з функцій бухгалтерського обліку, проте повинен знати усі його види.

Бухгалтер-ревізор
Проводить перевірку господарсько-фінансової діяльності організацій, які знаходяться на самостійному балансі. Оформлює результати ревізії, дає вказівки щодо усунення виявлених порушень. Контролює вірогідність обліку надходження грошових коштів, товарно-матеріальних цінностей та основних фондів, сучасне відображення їх руху у бухгалтерському обліці, додержання кошторису, організацію проведення інвентаризацій.

Бухгалтер-експерт
Проводить експертизу обліку основних фондів, товарно-матеріальних цінностей, витрат, реалізації, розрахунків з постачальниками та замовниками, відображає у бухгалтерській документації рух грошових коштів та товарно-матеріальних цінностей, нараховує та перераховує платежі, стан звітності. Надає вмотивований остаточний висновок.

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

Молодь і СНІД >>>
Куди звернутися, якщо... >>>
Толерантність >>>
Конкурси, гранти, стипендії >>>

 

Встанови наш банер!

 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

 

Останнє поновлення:
24.03.2016 17:58
  
Copyright © 2002-2013. Державна бібліотека України для юнацтва