Державна бібліотека України для юнацтва СВІТ ПРОФЕСІЙ Молодіжно- інформаційна консультативна служба
Довідник професій
Cвіт професій
Довідник професій
Вибір навчального закладу
Характеристика професій
Профорієнтаційні тести
Словник профорієнтаційних термінів
Профорієнтаційні служби
Актуальні професії ринку праці України
Перелік спеціальностей за якими здійснюється навчання в Україні
Про професії у друкованих джерелах
Дистанційне навчання
Дистанційна освіта в Інтернеті

Освітній портал

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи


А Б В Г Д Е Ж З І К Л М Н О П Р С Т Ф Х Ю

А

Агент банку
Представник банку здійснює пошук клієнтів, які потребують банківських послуг, складає договори про обслуговування, погоджує вимоги банка та клієнта.

Агент з постачання
Отримує матеріальні цінності. Оформлює документацію, замовляє контейнери та транспорт для перевезень. Проводить позапланову закупівлю матеріалів. Відправляє товарно-матеріальні цінності на адресу організації, забезпечує їх зберігання та своєчасну доставку.

Агент з реклами
Проводить роботу з клієнтами-рекламодавцями: здійснює пошук клієнтів, виїжджає до них для укладання договорів, отримання вихідних матеріалів, узгодження проектів та ескізів, контролює виконання договірних зобов'язань.

Агент із закупівлі
Здійснює аналіз ринку товарів для пошуку постачальників (покупців), оформлює договори на постачання, контролює зберігання, транспортування та вчасне отримання вантажів.

Агент страховий
Представник страхової компанії. Залучає нових клієнтів, укладає договори, контролює їх виконання, здійснює конструктивну чинність у виникненні страхового випадку.

Агент торговий
Представник торгової фірми, надає покупцям товари згідно зразків та каталогів, що має у наявності.

Агроном
Займається введенням нових сільськогосподарських культур, планує проведення сільськогосподарських робіт з урахуванням особливостей місцевості, погодних умов та сортів вирощуваних рослин, спостерігає за зростом та розвитком рослин, забезпечує їх захист, регулює режим зростання.

Адміністратор
Забезпечує роботу з обслуговування відвідувачів. Контролює зберігання матеріальних цінностей, оздоблення приміщень та стан реклами. Надає консультації відвідувачам, попереджає конфліктні ситуації, розглядає претензії, вживає заходи до ліквідації недоліків в обслуговуванні клієнтів.

Аквізитор
Співробітник чи агент транспортних або страхових підприємств, в обов'язки якого входить залучення нових вантажів або страхування.

Аналітик фондового ринку
Проводить технічний аналіз ринку корпоративних цінних паперів, фундаментальний аналіз емітентів (акціонерних товариств, кампаній, підприємств та держав, які випускають цінні папери), обробляє статистичні дані, дає рекомендації з ведення біржової діяльності.

Арматурник
Арматурник – робітник, який створює металевий каркас для залізобетонних конструкцій. Цей каркас необхідний для більшої міцності залізобетонних деталей і для можливості їхнього транспортування і монтажу. З окремих відрізків сталевих лозин робітники збирають сітки – площинні каркаси форми майбутніх бетонних деталей, а з площинних каркасів – об’ємні. Основними робочими операціями арматурника є: чищення і підготовка сталевих лозин, нарізка і скріплення (спаювання, згинання) відрізків сталевих лозин відповідно до креслення. Чищення, різання, згинання і монтаж додаткових деталей можуть вироблятися і на спеціальних верстатах.

Аудитор
Особа, уповноважена фінансовим органом або запрошена підприємством, фірмою провести перевірку його звітності та фінансового положення. Дає оцінку ступеню ризику та ефективності передбачених операцій

 

Profi.org.ua - Портал профессионального консультирования молодежи

Молодь і СНІД >>>
Куди звернутися, якщо... >>>
Толерантність >>>
Конкурси, гранти, стипендії >>>

 

Встанови наш банер!

 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

 

Останнє поновлення:
24.03.2016 17:58
  
Copyright © 2002-2013. Державна бібліотека України для юнацтва