Державна бібліотека України для юнацтва
Віртуальна виставка книг

Анонси
Новини
Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки

Фонд бібліотеки
Електронний каталог
Нові надходження
Виставки книг
Медіа-ресурси
Раритети
Періодичні видання

Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

 

 

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>


З цими книгами можна ознайомитись у
Відділі універсальних читальних залів

У світі цікавого та неймовірного

Неймовірно, але факт! Дивовижне – поруч! Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі видання, що розповідають про чудеса і надзвичайні властивості людини, про безмежне розмаїття природи і красу людських творінь. Читаючи ці книги, ви будете роздумувати над загадками історії, поринете в алхімічний світ дорогоцінних каменів, мінливість яких не знає кінця, доторкнетеся до незбагненних феноменів людського духу, котрі виходять за межі реального. Крім того, ви навчитеся застосовувати мудрість давніх магів і ворожбитів з користю для себе. Ласкаво просимо у загадковий світ!

 

86.41
А 46

Александров А. Ф.
Даты и судьбы: Тайна дня рождения.– М.: РИПОЛ КЛАССИК, 2003. – 448с.


З цією книжкою ви отримуєте можливість оволодіти таємницями стародавньої науки нумерології. Завдяки інформації, що несе в собі дата народження, ви станете справжнім знавцем людських характерів, відкриєте для себе зовсім нову і несподівану картину світу.

 

86.42
В 73

Вонг Е.
Фэн-шуй – консультант.– М.: Эксмо, 2003.– 272с., ил.


Стародавнє китайське мистецтво гармонізації навколишнього середовища – фен-шуй – сьогодні набуло в усьому світі надзвичайної популярності. Відомий майстер фен-шуй Єва Вонг допоможе вам стати справжнім фен-шуй – консультантом. Ви зможете самі створювати енергетично позитивну атмосферу в домі, в офісі й на присадибній ділянці.

Використання навичок фен-шуй-консультанта подарує вам нові можливості в людських стосунках, в бізнесі, принесе успіх та процвітання!

 

26.325.2
В 88

Вуайо П.
Бриллианты и драгоценные камни /П.Вуайо; Пер. С фр. С.Константинова. – М.: ООО „Издательство Астрель”: ООО „Издательство АСТ”, 2001. – 128 с.: ил.

 


Алмази, смарагди, рубіни, сапфіри здавна зачаровують людей. Одним вони дарують славу й багатство, іншим – біди й розчарування. У чому ж полягає справжня сила й магія дорогоцінного каміння? Якими властивостями володіють ці камені? Про це, а також про видобуток, обробку й історію каменів ви дізнаєтеся з цієї чудово ілюстрованої книги.

 

86.42
Д 42

Джонстон Б., Шуэрманн П.
Секс и магия – Х.: Навчальний друк, 2004. – 319с.

 


Ви бажаєте прилучитись до сексуальної магії, навчитись використовувати своє тіло як інструмент пізнання шляхом проведення сексуальних ритуалів? Тоді ця книга вас, безумовно, зацікавить. Поради і рекомендації авторів допоможуть вам зрозуміти, як працюють та взаємодіють тіло й розум, яким чином здійснюється ваш зв’язок з оточуючим середовищем, а короткий екскурс в історію стане поштовхом до переосмислення отриманої раніше інформації про роль сексу в житті людини.

 

85.118.7
З – 98

Зюилен Г.
Все сады мира / Г.Зюилен; Пер. С фр. М.Карелиной. – М.: ООО „Издательство Астрель”: ООО „Издательство АСТ”, 2003. – 176 с.: ил.


У книзі представлені всесвітньо відомі шедеври садово-паркового мистецтва, які мають неперевершену естетичну цінність. Від легендарних садів Семіраміди до строгої краси Версалю, від біблійного Едему до садів епохи модернізму – жоден з них не залишить вас байдужими!

Книга розрахована на широке коло читачів.

 

26.325.2
К 18

Камни мира / Гл.ред. В.Володин, отв. ред. Е.Ананьева. – М.: Аванта+, 2003. – 184с.:ил.


Фото унікальних зразків мінералів і порід із усього світу із зібрань відомих колекціонерів та кращих музеїв супроводжують захоплюючі розповіді про них – від історії і легенд до їх властивостей та родовищ. Ті, хто цікавиться мінералогією, знайдуть в цій книзі класифікацію, діагностичні ознаки, відомості про лікувальні та магічні властивості мінералів, дізнаються про ярмарки каменів, про видатних колекціонерів та колекції.

 

86.42
М 63

Мир невозможных возможностей человека. – М.: ООО „Издательство Астрель”: ООО „Издательство АСТ”, 2002. – 151 с.


З цієї книги ви довідаєтесь про те, що донедавна було справжніми „секретними матеріалами” – про левітацію, зомбі, перевертнів, духів, демонів і прокляття. Крім того, тут ви можете прочитати про такі надзвичайні можливості людини, як гіпноз, реінкарнація, телепатія, пророкування та ін.

Книга зацікавить усіх, хто бажає поринути у світ таємниць людської природи.

 

63.3(4Укр)я2
С 81

Сто великих загадок Украины / Попельницкая Е.А., Петренко В.В. и др. – К.: Арий, 2007. – 496 с.: ил.


Ця книга присвячена окремим спірним і не до кінця з’ясованим проблемам нашої історії. Спираючись на праці українських і зарубіжних істориків, археологів, лінгвістів, антропологів, автори висловлюють власні, часто опозиційні до офіційної доктрини, думки. Читачеві дана можливість самому домислити те, що залишилося за межами обговорення проблеми.

Книга розрахована на широке коло читачів.

 

26.89(0)я2
С 81

100 красивейших городов мира. Величайшие сокровища человечества на пяти континентах/ Пер. с нем. – М.: ООО ” Мир книги”, 2003. – 208с., с цв. ил.


Романтична й таємнича Венеція, повний шарму Париж, вируючий та іскрометний Ріо-де-Жанейро, діловий Нью-Йорк, древній Каїр, повний контрастів Бангкок. В світі є велика кількість міст, вартих уваги туристів. На сторінках цієї книги ви знайдете не лише розповіді про всі ці прекрасні куточки землі, а й унікальні фотографії, а також корисну інформацію для туристів.

Отже, ласкаво просимо в віртуальну подорож по найцікавіших містах світу!

 

92.0
Т 67

Трибис Е.
Справочник величайших человеческих заблуждений.– М.: РИПОЛ КЛАССИК, 2003. – 480 с.


У цій книзі зібрані відомості про найвідоміші та найзагадковіші сенсації, гіпотези, традиції та прикмети. Значний матеріал, що представлений у цьому довідникові, зацікавить найобізнанішого любителя загадок природи й історії. Це стосується НЛО і Бермудського трикутника, Атлантиди і зниклих цивілізацій, всесвітнього потопу і т. ін.

Книга адресується найширшому колу читачів!

 
Останнє поновлення:
23.03.2016 19:37

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика