Шлях до моєї країни

Анонси
Новини

Календар заходів
Конкурси
Проекти

Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

25 лютого 2015 р. в Національно історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відбулося відкриття І Всеукраїнської виставки-конкурсу соціального плакату «Шлях до моєї країни».
Захід був організований Проектом професійної психологічної допомоги «ПСИХОЛАД» та Рекламною агенцією «АРТ ОК» за підтримки Міністерства культури. Наша бібліотека брала безпосередню участь у рекламі цього конкурсу: вона надіслала оголошення про нього до всіх ОБЮ, привернувши, таким чином, до виставки увагу юнацтва з різних кутків України.
Цілями конкурсу соціального плакату були: залучення усіх небайдужих до обмірковування шляхів вирішення проблем нашої країни; пошук об’єднавчих гасел та образів, зрозумілих для кожного українця; згуртування громадян навколо сучасних тенденцій розвитку українського суспільства.
Упродовж трьох місяців кожен бажаючий мав змогу подати на конкурс свій авторський плакат у будь-якому форматі: графічний, живописний або фотографічний. Загалом на конкурс надійшло більше180 робіт з усієї країни. За критерієм співзвучності образу та гасла журі відібрало з них 60 найкращих робіт.           
У НІАМ «Київска фортеця» зібралися суспільні і політичні діячі, члени журі, учасники та переможці конкурсу та небайдужі до майбутнього країни громадяни.
На відкритті заходу виступили члени журі: співавтори проекту Наталія Клименко та Олена Корусь, екс-заступник міністра культури України Олесь Журавчак, голова Національнoї Спілки фотохудожників України Едуард Странадко, проректор з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Остап Ковальчук, президента Всеукраїнської творчої спілки художників «БЖ-АРТ» Андрій Зяблюк.
Автори проекту підкреслили, що ідея створення Всеукраїнського соціально-культурного проекту виникла в період гострих трансформаційних процесів в українському суспільстві на перетині психології та мистецтва.
Влучною була промова Наталії Клименко: «На цьому етапі розвитку українського суспільства вкрай необхідно надати громадянам безпечний простір для висловлювання своїх думок та знаходження об’єднавчих гасел, формування нової суспільної поведінки».
Співавтор проекту, керівник рекламної агенції «АРТ ОК» Олена Корусь наголосила: «Реклама – це потужний механізм комунікації з суспільством, який може бути не тільки засобом маніпуляції свідомістю людини, але й корисним механізмом виховання і розвитку морально та фізично здорової спільноти».
Олесь Журавчак зазначив: «Конкурс соціального плакату – це засіб виявлення базових образів, потрібних українському суспільству для його трансформації. Ми побачили багато цікавих та неочікуваних художніх рішень дітей та представників творчого середовища. Наше завдання – максимально резонувати та поширювати ці образи».
Цікавим та змістовним був виступ заступника директора з наукової роботи Державної бібліотеки України для юнацтва Тетяни Сопової. Присутні мали нагоду дізнатися про роботу Бібліотеки в напрямку патріотичного виховання молоді, про співпрацю з Проектом і майбутні напрямки спільної роботи.
Під час заходу відбулися нагородження номінантів конкурсу (Владислав Марченко – переможець; Альона Поліщук – I місце; Альона Зелененька – II місце; Наталія Блінська – III місце), які отримали призи від партнерів проекту, а також аукціон плакатів (кошти від продажу лотів пішли на потреби воїнів АТО).
Завершив відкриття виставки-конкурсу виступ Київского плейбек-театру «Deja vu plus» (керівник Володимир Савінов), що надав події яскравості.

 

Останнє поновлення:
14.12.2016 14:11

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика