Огляд конкурсів, стипендій та грантів

Анонси
Новини

Календар заходів
Конкурси
Проекти

Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>
2015

II-й Всеукраїнський конкурс соціального плакату
«Шлях до моєї країни»

25 лютого 2015 р. в Національно історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відбулося відкриття І Всеукраїнської виставки-конкурсу соціального плакату «Шлях до моєї країни». Захід був організований Проектом професійної психологічної допомоги «ПСИХОЛАД» та Рекламною агенцією «АРТ ОК» за підтримки Міністерства культури. Наша бібліотека брала безпосередню участь у рекламі цього конкурсу: вона надіслала оголошення про нього до всіх ОБЮ, привернувши, таким чином, до виставки увагу юнацтва з різних кутків України.

УВАГА! КОНКУРС "ТВОРЦІ ЄВРОПИ". ОРГАНІЗАТОР - ФОНД КЛИЧКО.
2014

7 листопада 2014 року в НСК "Олімпійський" засновник Фонду Кличко Київський міський голова Віталій Кличко та виконавчий директор представництва Panasonic в Україні Володимир Січіков підвели підсумки українського конкурсу "ЕКО-ІДЕЇ зі всього світу - 2014".

 

 

 

Конкурси створені за ініціативою
Державної бібліотеки України для юнацтва
2013
С целью воспитания патриотических и гражданских чувств у молодежи, уважения к традициям казахской и украинской культуры, литературы, истории; укрепления международного сотрудничества в области образования; пропаганды казахского и украинского языков через произведения великих поэтов Махамбета Утемисова, Тараса Шевченко, Государственная библиотека Украины для юношесттва и Карагандинская областная юношеская библиотека им. Ж.Бектурова проводят проводят виртуальный конкурс чтецов "Две страны - два поэта. Казахстан читает Тараса Шевченко, Украина читает Махамбета"
З метою популяризації книги та читання серед молоді України, а також активізації і стимулювання творчої ініціативи бібліотекарів та впровадження інноваційних форм у роботу бібліотек України, ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" та Українська бібліотечна асоціація проводять Всеукраїнський конкурс буктрейлерів "Оживають герої на екрані у рекламі"
2012
З метою виявлення творчого потенціалу бібліотекарів, користувачів та осіб причетних до формування навичок роботи з книгою, читанням, ДЗ " Державна бібліотека України для юнацтва" за інформаційної підтримки Радіо "Ера", національного радіо, телеканалу "Культура" проводить Всеукраїнський конкурс світлин
"В об"єктиві я і книга"

З метою сприяння вивченню історії спорту двох держав, зокрема здобутків видатних футболістів ХХ ст. до ЄВРО-2012 ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва» за підтримки Посольства Польщі в Україні та польської громади України проводить конкурс-вікторину на знання історії спорту ХХ століття «МИ ТВОРИМО ІСТОРІЮ РАЗОМ»

2010

З метою стимулювання професійної та творчої активності молодих бібліотекарів, які працюють з юнацтвом та молоддю в Україні ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" оголошує Всеукраїнський конкурс бібліотечних проектів "Молоді - для молодих".

З метою виявлення бібліотечних ідеї з підтримки читання для їх подальшого впровадження в діяльність бібліотек, що обслуговують юнацтво та молодь, ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" проводить Всеукраїнського конкурсу на кращий проект з підтримки та розвитку читання "Читаю я! Читає вся моя сім'я!".

До 415-річниці від дня народження гетьмана України Богдана Хмельницького ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" започаткувала Міський конкурс-вікторину "Шляхтич за походженням, козак за духом" на знання історії України ХVІІ століття (доби національно-визвольної війни).

По инициативе Киевского общества культуры народов финно-пермской группы и Государственной библиотеки Украины для юношества был основан международный конкурс "Уральская языковая семья - память, история, культура".
Конкурс расширит кругозор молодежи об этносах и народах, проживающих как в России, так и в Украине, углубит знания географии и истории, будет способствовать толерантному отношению и понимания многообразия культурного сообщества.

2009

Державний заклад "Державна бібліотека України для юнацтва" оголошує Всеукраїнський конкурс-вікторину "Україна - європейська держава" серед молоді 14-21 років, з метою підвищення поінформованості юних громадян з питань діяльності Євросоюзу

 
Державна бібліотека України для юнацтва оголосила Всеукраїнський конкурс "Я - патріот!" серед молоді 14-21 років щодо поглиблення знань з історії України, з метою всебічного розвитку та збереження єдності українців, поширення загальнонаціональної ідеї та вихованняння почуття патріотизму, гідності за свій народ.
2008
Державна бібліотека України для юнацтва спільно з Міжнародною Академією духовної єдності народів світу, Академією козацтва України на початку року оголосили міський конкурс на кращу творчу роботу ”Мазепа – людина, політик:патріотизм чи зрада...” серед учнівської молоді 14-17 років щодо поглиблення знань з історії України .
“СУБ’ЄКТИВ” : світ очима молодих”
В рамках міждержавного проекту (Україна – Казахстан) „Бібліотека – простір безпеки”. Оголошується конкурс на кращу фотороботу за тематикою:
„Людина, що читає”, „Моя мала Батьківщина”, „Мені у світі до всього є справи”, „Мій сучасник”.

В рамках міждержавного проекту „Бібліотека – безпечний простір” та оголошеного Року України в Казахстані проводить спільно з Карагандинською обласною юнацькою бібліотекою ім. Ж. Бектурова віртуальний конкурс на кращу ессею за темою :
„МИ КОЧУЄМО НАЗУСТРІЧ СОБІ - ПІЗНАЮЧИ СЕБЕ В ІНШОМУ”


Всеукраїнський конкурс “Легенди рідного краю”

Метою конкурсу є заохочення молоді до набуття знань з народної усної та писемної творчості, вивчення культури українського народу.

2007


Київський загальноміський конкурс сімей-ерудитів національних спільнот м. Києва “ВІД РОДУ – ДО НАРОДУ”

Мета конкурсу - показ творчого доробку родин національних спільнот, що мешкають у столиці України і сприяння збереженню культурної спадщини.


2006


Міжнародний Конкурс-вікторина “Що я знаю про Грузію?”
в рамках Всеукраїнського Руху „Інформаційний простір, дружній до дитини”
Конкурс проходив з 1 березня по 1 травня 2006 року.

Шість школярів з України - переможці конкурсу, - відвідали Грузію, де пройшла церемонія нагородження. >>>

Нагородження учасників з Грузіі, - переможців конкурсу-вікторини "Що я знаю про Україну?", яке відбулося в ДБУ для юнацтва. >>>


2005

Щорічний Київський загальноміський конкурс «Квітни мово, зірнице слова», покликаний вшанувати мову та культуру як представників народностей, що проживають в Україні, так і мову та культуру самого українського народу.

Всеукраїнський огляд-конкурс серед бібліотек України, що обслуговують юнацтво

"Формування екологічної культури молоді"

Підсумки (переглянути текстовий файл)

Конкурс творчих робіт для створення дитячого журналу "Нас поєднала Україна!"
КОНКУРСИ ДЛЯ МОЛОДІ

Вікіпедія оголошує всесвітній фотоконкурс пам’яток культурної спадщини
«Вікі любить пам’ятки»

Усі охочі зможуть узяти участь у всесвітньому фотоконкурсі пам'яток культурної спадщини «Вікі любить пам'ятки» (Wiki Loves Monuments), який триватиме з 1 по 30 вересня 2013 року. До проекту долучаться понад 40 країн. В Україні конкурс проводитиме громадська організація «Вікімедіа Україна» за підтримки Міністерства культури України.

 Метою конкурсу є централізоване зібрання на сторінках Вікіпедії фотографій, які представляють пам'ятки культурної спадщини світу. Зокрема, у Вікіпедії буде створено найбільший і найповніший каталог українських пам'яток культурної спадщини, проілюстрований світлинами учасників і відкритий для мільйонів інтернет-користувачів з усього світу.

 Згідно з умовами конкурсу, фотографи (професіонали й аматори) з різних країн протягом усього вересня розміщуватимуть свої роботи у Вікісховищі. Після завантаження всі зображення набувають ліцензії Creative Commons, яка передбачає вільне використання за умови посилання на автора та джерело.

Детальніше про умови конкурсу>>

 


Благодійний фонд
Влади Прокаєвої

оголошує
Всеукраїнський конкурс молодіжної творчості
«Культурна спадщина України очима молоді»Презентація програми Волонтери ООН
Ви ще ніколи не чули про волонтерський підрозділ ООН? Або чули, але у вас ще є сумніви стосовно того, чи можете ви стати волонтером ООН?


Конкурс ООН для молоді на найкращий фільм про глобальні проблеми сучасності
Організація Об'єднаних Націй оголошує конкурс для молоді: «Яка проблема тебе турбує? Зніми про неї свій фільм». У конкурсі можуть брати участь молоді люди у віці від 15 до 24 років. Для участі у конкурсі, потрібно відзняти короткий кліп/ролик (30-120 секунд) на актуальні проблеми сьогодення.


Всеукраїнський конкурс з проблематики прав людини
Українська молодіжна фундація політико-правових досліджень “МАТЕЗІС” ОГОЛОШУЄ про початок проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з прав людини. До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України, а також молоді вчені віком до 35 років.

Корпорація Intel

Корпорація Intel стала першим офіційним спонсором ISEF в 1996 році. Дане рішення було направлене на те, щоб відмітити і нагородити найбільш достойних молодих вчених зі всього світу та залучити якнайбільше молодих людей до досліджень в сфері науки і техніки, як при отриманні вищої освіти, так і в ході своєї професійної діяльності.

Всесвітній смотр науково-технічної творчості Intel (Intel ISEF) є єдиним в світі науково-технічним смотром, на якому представлені всі природничі науки. Кожен рік більш мільйона учнів беруть участь в регіональних смотрах, а також в майже 500 смотрах, що входять в програму Intel ISEF, у всьому світі. Більше 1500 учнів з 47 країн, областей і регіонів мають шанс поборотися на Intel ISEF за нагороди у вигляді стипендій та призів в 14 наукових категоріях на суму більше 4 мільйонів доларів США.

Від країн СНГ в цьому році беруть участь п’ять конкурсів >>>

„Благодійний фонд „ЛІРОС"

Конкурс "Я гордий тим, що українець зроду"

Благодійна організація „Благодійний фонд „ЛІРОС” організовує всеукраїнський конкурс дитячих робіт, присвячений 193 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка та дню пам’яті Кобзаря – 146-й роковині від дня смерті Т. Г. Шевченка.

Учасниками конкурсу можуть бути всі діти України. Вони будуть поділені на п’ять вікових груп: до 6 років, 7 – 9, 10 – 12, 13 – 15, 16 – 18.

Головною вимогою є те, що дитина має створювати роботу самостійно, без втручання дорослих.

Головна тема робіт - особистий погляд на світ, на проблеми, пов'язані з тематикою, з природою і навколишнім середовищем.
Головний критерій оцінки - найкраще вираження теми конкурсу.

Всі конкурсні роботи та контактну інформацію учасника належить подати не пізніше ніж о 18 годині 8 березня 2007 року.

Матеріали можна надіслати поштою з позначкою „Конкурс”
(з повідомленням про вручення), через кур’єрську доставку чи принести особисто за адресою:
01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного,11, оф. 189

Довідки за телефоном: 8 – 050 – 441 – 55 – 56.
Контактні особи: Лілія Бадера, Вікторія Таран.
e-mail: liros@ukr.net

інформація з сайту: http://www.civicua.org/news/view.html?q=913906

 
Конкурс стипендій INTAS 2005 р. для молодих вчених
із країн колишнього СРСР.

Конкурс проводиться серед молодих вчених віком не більше 35 років на останню дату подачи заявок. Участники конкурсу мають бути громадянами держав колишнього Радянського Союзу. Інформація про вимоги участі у конкурсі детально на сайті

http://www.ecsocman.edu.ru/db/msg/214078.html

Щорічний літературний конкунс видавництва "Смолоскип"
Твори приймаються на розгляд жюрі до 31 грудня кожного року.
Підсумки конкурсу підводяться раз на рік, у травні наступного року.
Детальніше >>>
Щорічний Міжнародний конкурс кращих українських творів молодих літераторів "Гранослов"
У конкурсі можуть брати участь молоді літератори ( в тому числі учасники та дипломанти конкурсу попередніх років) віком від 16 до 35 років, які мешкають в Україні, та представники інших країн, які пишуть свої твори українською мовою.

Для участі у конкурсі молодим літераторам необхідно подати до 1 вересня 2005 року літературні твори для розгляду жюрі.

Роботи (з позначкою "Гранослов") надсилати до Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді (01025, м. Київ-25, вул. Десятинна, 14).
Телефони для довідок: т/факс 279-78-80 департамент молодіжної політики
Міжнародний конкурс сатириків та юмористів під девізом
"Чем черт не шутит!"

Конкурс починається 1 вересня 2005 року і закінчується 20 лютого 2006 року.

Роботи приймаються до 25 грудня 2005 року включно.
Детальна інформація про правила та проведення конкурсу розміщена і буде
постійно поновлюватися за адресами:

http://www.olgin.ru/board/forumdisplay.php?f=33
http://www.lebed.com/

Останнє поновлення:
30.04.2020 14:46

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2020. Державна бібліотека України для юнацтва

  Настоящий ПР 4uth.gov.ua Цена 4uth.gov.uaRated by PING Rated by MyTOP